Vijfde ketelprotest op het Stationsplein in Sittard

03 sep , 23:24 Nieuws
1000053340

Sittard - De Rode Lijn Sittard en Amnesty Westelijke Mijnstreek organiseren op donderdag 4 september om 18.00 u. weer een ketel- en pannenprotest op het Stationsplein van Sittard.

Het is het vijfde protest bij het station van Sittard.

Palestijnse staat

"Terwijl de verdrijving en uithongering van Gazanen verhevigen, maken Israël en de VS plannen om Palestijnen te deporteren en een luxe rivièra in Gaza te ontwikkelen. Om deze schending van internationaal recht te stoppen moeten landen de Palestijnse staat erkennen, ook Nederland." aldus de organisatie.

1000053339

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookX of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.

·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].

Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].