Geheime Tuinenfestival

Foto: Sittard-Geleen.nieuws.nl

In Sittard lijkt een nieuwe traditie te zijn geboren. Op 21 juni wordt namelijk voor de derde keer op rij het Geheime Tuinenfestival georganiseerd.

Tijdens de eerste twee edities waren er behalve diverse wandelingen onder leiding van een gids tal van activiteiten georganiseerd in diverse tuinen in de oude binnenstad en ook dit jaar heeft het festival een vol programma dat verspreid over diverse locaties in de binnenstad van Sittard plaats vindt.

Het volledige programma vindt u in onderstaand overzicht.

 Tijd  Activiteit  Plaats  Betreft
 v.a. 12:00  Start Festival  Alle tuinen
v.a. 12:00  Haiku door Bernadette van Os  Kloostertuin Agnetenberg (6)  literatuur
 v.a. 12:00  Bootjes maken: Continium Discovery  Kloostertuin Agnetenberg (6)  creatief
 v.a. 12:00  Kruiden in de tuin door Bianca Kruijtz Kloostertuin Agnetenberg (6)  kruiden
 v.a. 12:00  Volktuinen  Volkstuinen (7)  informatief
 v.a. 12:00  Een tuin uit hout  Michielskerk (4)  informatief
 v.a. 12:00  Boomstronkjes versieren voor kinderen  Ursulinentuin (2)  creatief
 v.a. 12:00  Expo Bird Lazy Furniture  Privétuin Fam.Graat (7)  expositie
 v.a. 12:00  info Sittards Verleden  Kerkepad (1)  informatief
 v.a. 12:00  info Stg. Soleur  Kerkepad (1)  informatief
 v.a. 12:00  info Pomologisch Genootschap  Kerkepad (1)  informatief
 v.a. 12:00  info stg. Brouwboerderij  Kerkepad (1)  informatief
 v.a. 12:00  info IVN  Kerkepad (1)  informatief
 v.a. 12:00  Franciscaanse Beweging
(incl. Zaaibommen maken)
 Kerkepad (1)  informatief
 v.a. 12:00  Stilte en meditatieve gedichten
van Annemarie Gulikers
 Tuin Dekanij (8), ingang Gats  stilte
 12:00  Geheime Tuinenwandeling (duur + 1u)  vanuit Ursulinentuin (2)  wandeling
 12:00  Ensemble Phil 2  Kloostertuin Agnetenberg (6)  muziek
 12:30  Ensemble Phil 1  Michielskerk (4)  muziek
 12:30  Poezie in de Geheime tuinen  vanuit Ursulinentuin (2)  wandeling
 13:00  Harold K  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 13:30  Geheime Tuinenwandeling ( duur + 1 u)  vanuit Ursulinentuin (2)  wandeling
 13:30  Ensemble Phil 2  Michielskerk (4)  muziek
 13:30  Zittend wandelen door Meindert Muller  Kloostertuin Agnetenberg (6)  literatuur
 13:30  Mannenkoor Si-Tard  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 13:30  Ensemble Phil 1  Kloostertuin Agnetenberg (6)  muziek
 14:00  Geheime Tuinen Kinderwandeling  vanuit Ursulinentuin (2)  wandeling
 14:00  Harold K  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 14:00  Ensemble Phil 6  Jardin des Roses  muziek
 14:30  Ensemble Phil 3  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 14:30  Ensemble Phil 4  Kloostertuin Agnetenberg (6)  muziek
 15:00  De drie vertellers  Jardin des Roses (5)  literatuur
 15:00  Harold K  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 15:00  Zittend wandelen door Meindert Muller  Kloostertuin Agnetenberg (6)  literatuur
 15:00  Ensemble Phil 6  Michielskerk (4)  muziek
 15:30  Ensemble Phil 5  Jardin des Roses (5)  muziek
 15:30  Ensemble Phil 4  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 16:00  Geheime Tuinenwandeling (duur + 1u)  vanuit Ursulinentuin (2)  wandeling
 16:00  Harold K  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 16:30  Ensemble Phil 5  Jardin d’Isabelle (3)  muziek
 18:00  Einde Festival